BT Stal to Firma produkcyjno-handlowa specjalizująca się w wytwarzaniu siatek zbrojeniowych, prętów żebrowanych zimnowalcowanych w kręgach oraz prętów gładkich prostowanych z walcówki.

W naszej ofercie, posiadamy również szeroki asortyment wyrobów hutniczych, m.in. walcówki B500B/B500Sp, pręty żebrowane oraz walcówki gładkie.

Właściciele firmy są związani z branża hutniczą od ponad 15 lat, a dzięki bliskiej współpracy od 2016r z jednym z największych i najstarszych dystrybutorów firmą Tabo Kuzimski , spółka ma dostęp do nowoczesnej infrastruktury oraz know-how. Obecnie całość produkcji oraz magazynowania odbywa się w nowoczesnych halach o powierzchni ponad 5000m2. Ponadto Spółka dysponuje własną flotą ciężarówek, realizując terminowo wszystkie zamówienia. Firma zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów oraz realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna konkurencyjna gospodarka.

Filozofia firmy opiera się o jakość, długotrwałe relacje z klientami oraz uczciwe partnerstwo w biznesie. Punktem wyjściowym naszych działań jest indywidualne podejście do klienta, oparte o jego potrzeby i oczekiwania.